سه شنبه, 31 ارديبهشت 1398

 

 

 

لیست نمایندگی های ما

تهران  -  قم  -  البرز  -  مشهد  -  بندرعباس  -  کرمان  -  یزد  -  اردبیل  -  قزوین


جهت دریافت آدرس و شماره تماس نمایندگی استان ها با شماره تلفن های ذیل تماس حاصل فرمایید:

 

 

 

 

برخی منابع ذکر کرده‌اند که دو هزار و پانصد سال پیش در ادبیات یونان درباره سوسیس و کالباس و سالامی مطالبی نوشته شده و حتی هومر در نوشته‌های خود به سوسیس اشاره کرده است.

به جرئت می‌توان گفت سوسیس و کالباس جزء قدیمی‌ترین محصولات گوشتی و مورد توجه یونانیان بوده است. سوسیس و کالباس یک نوع از فرآورده‌های گوشتی، سالامی می‌باشد که پیشینه آن به شهر سالامی در شرق یونان برمی‌گردد.

مطالعه بیشتر...

 

 

 

مجتمع تولیدی فرآورده های گوشتی پردیس در سال 1374 باهدف تولید سالانه 2500 تن انواع سوسیس و کالباس در مساحتی به متراژ 13 هزار متر مربع و اخذ پروانه بهره برداری از وزارت جهاد کشاورزی و پروانه های بهداشتی ، دامپزشکی و نشان استاندارد ایران برای کلیه محصولات و اشتغال بیش از 50 نفر نیروی متخصص و کارگر ساده فعالیت خود را آغاز نموده است. همچنین با توجه به تقاضای مشتریان گرامی مبنی بر تکمیل سبد کالای محصولات، این شرکت در سال 1382 مبادرت به احداث سالن و راه اندازی خط تولید همبرگر و کباب لقمه با ظرفیت تولید سالانه 100 تن نموده است.

این شرکت همواره هدف خود را تولید محصولات غذایی سالم، بهداشتی و مرغوب قرار داده و جهت نیل به این هدف مدیران شرکت هم و غم خود را در راستای تهیه مواد اولیه مرغوب به منظور تولید محصولات مطلوب قرار داده اند.

فرآورده های تولید شده در این مجتمع قبل از ارسال به مراکز پخش و توزیع،  در آزمایشگاه های مجهز توسط کارشناسان مجرب مورد بررسی نهایی قرار گرفته و در صورت تأیید صلاحیت به بازار فروش عرضه می گردد.

مجمتع تولید فرآورده های گوشتی پردیس با نگاه به آینده سعی و تلاش خود را جهت رضایتمندی مشتریان محترم به کار بسته و امیدوار است بتواند خرسندی آنان را فراهم سازد. انشاا...

 

 

 

ویدئو معرفی محصولات

آخرین محصولات