سه شنبه, 31 ارديبهشت 1398
خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 42

 

 

 

مجتمع تولیدی فرآورده های گوشتی پردیس در سال 1374 باهدف تولید سالانه 2500 تن انواع سوسیس و کالباس در مساحتی به متراژ 13 هزار متر مربع و اخذ پروانه بهره برداری از وزارت جهاد کشاورزی و پروانه های بهداشتی ، دامپزشکی و نشان استاندارد ایران برای کلیه محصولات و اشتغال بیش از 50 نفر نیروی متخصص و کارگر ساده فعالیت خود را آغاز نموده است. همچنین با توجه به تقاضای مشتریان گرامی مبنی بر تکمیل سبد کالای محصولات، این شرکت در سال 1382 مبادرت به احداث سالن و راه اندازی خط تولید همبرگر و کباب لقمه با ظرفیت تولید سالانه 100 تن نموده است.

این شرکت همواره هدف خود را تولید محصولات غذایی سالم، بهداشتی و مرغوب قرار داده و جهت نیل به این هدف مدیران شرکت هم و غم خود را در راستای تهیه مواد اولیه مرغوب به منظور تولید محصولات مطلوب قرار داده اند.

فرآورده های تولید شده در این مجتمع قبل از ارسال به مراکز پخش و توزیع،  در آزمایشگاه های مجهز توسط کارشناسان مجرب مورد بررسی نهایی قرار گرفته و در صورت تأیید صلاحیت به بازار فروش عرضه می گردد.

مجمتع تولید فرآورده های گوشتی پردیس با نگاه به آینده سعی و تلاش خود را جهت رضایتمندی مشتریان محترم به کار بسته و امیدوار است بتواند خرسندی آنان را فراهم سازد. انشاا...

 

 

 

ویدئو معرفی محصولات

آخرین محصولات